PatiChat Hakkında

PatiChat’e kayıt olmak, ilan paylaşmak ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Evcil hayvanları tamamen ücretsiz bir şekilde sahiplendirebilirsiniz. Ayrıca beslemek istediğiniz bir hayvan var ise sahiplendirmek isteyenlerden size en uygun evcil hayvanı seçebilirsiniz. Sahiplendirmelerimizin tamamen ücretsiz olmasını önemsiyoruz. Evcil dostlarımızın iyi bakılmasını ve yuvasız kalmamasını amaçlıyoruz.

Şartlar Ve Koşullar

PatiChat olarak bu şartlara ve koşullara uymanızı rica ediyoruz. PatiChat üzerinden evcil dostlarınızı ancak ücretsiz bir şekilde sahiplendirebilirsiniz veya sahiplenebilirsiniz. Herhangi bir sahiplendirmede ücret talebinde bulunanlara inanmayın. Aksi takdirde Patichat olarak sorumluluk kabul etmediğimizi bilmenizi isteriz.

Detaylı bilgi için Polikalar ve Sözleşmeler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

patichat-footer-logo

PatiChat üzerinden evcil hayvanlarınız için tamamen ücretsiz bir şekilde ilan verebilirsiniz.

Menü


Yuva Arayanlar

Hakkımızda

Hesap

Evcil hayvanlar için tamamen ücretsiz sahiplendirme, çiftleştirme ve kayıp ilanlarını bulundururuz. Satış yapan kişi ve kurumların, 5199 sayılı Kanuna dayalı olarak GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekiyor. www.patichat.com olarak "hayvan satışı, üretimi, aracılık, bulundurma veya komisyonculuk" yapmamaktayız.

5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun, 14. Madde L Bendi ve 22.10.2014 tarihli 367 sayılı Tarım ve Orman Bakanlığı 4. Bölge İzmir Şube Müdürlüğü'nün yazısı gereği Pitbull Terrier, Japanese Tosa, Dogo Argentino, Fila Brasileiro, American Bully ve American Staffordshire Terrier ile bu ırkların melezlerinin sitemizde satışı, sahiplendirilmesi, sergilenmesi, reklamı, takası veya hediye edilmesi yasaktır.

www.patichat.com sitesinde kullanıcıların oluşturduğu her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği, doğruluğu ve belge bulundurma zorunluluğuna ilişkin sorumluluk bu ilanı paylaşan ve içerikleri giren kullanıcıya ait olup, www.patichat.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright PatiChat 2019-2024. Tüm hakları saklıdır.